Digital Panorama - Hakkımızda
2007 Yılında İstanbul’da Faaliyete Başladık
Digital Panorama olarak, sanal gerçeklik, 3 boyutlu görselleştirme ve animasyon alanlarında sektörün öncü şirketi olma vizyonu ile kurulduk. Çamlıca İş Merkezi'nde bulunan ofisimizde faaliyete başladığımız günden bugüne ilkleri yaşayarak yolumuza devam ediyoruz.
Devamını Oku
İlkleri Hayata Geçirdik
Türkiye'nin stereo içerik gösterimi yapan ilk Cave'ini açtık. Pek çok markayı CGI (Computer Generated Imagery) ile tanıştırdık ve onların dijital dönüşümlerine öncülük ettik. Perakende sektörü için geliştirdiğimiz satış asistanı uygulamaları ile sektörü omnichannel deneyimi ile tanıştırdık. Real-time ürün demosu ve konfigüratör çözümlerimizi etkileşimli ekranlara ve 3 boyutlu ortamlara taşıdık.
Devamını Oku
Türkiye'nin En Büyük Görsel İçerik Merkezi Olduk
Hizmet verdiğimiz markalar ile birlikte büyüdük ve bugün yılda 3.000'e yakın görsel içerik üreten, Türkiye'nin en büyük görsel içerik merkezi olduk.

Burada ürettiğimiz görsel içerikleri yenilikçi arayüzler ile buluşturup farklı deneyimlere dönüştürüyoruz. Yazılım teknolojileri ile farklı mecralara uygulayarak TVC, ürün tanıtım demoları, konfigüratör, sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik, eğitim gibi birbirinden farklı alanlarda ve teknolojilerde kullanıyoruz.

Yarattığımız tüm deneyimleri, markaların çoklu kanal stratejileri ile entegre ederek yaşayan ve somut geri dönüş sağlayan çözümlere dönüştürüyoruz.
Devamını Oku
10.Yılımızı Kutluyoruz
2017 yılında 10. yaşımızı kutlamanın sevincini yaşıyoruz. 10 yıl boyunca denedik, sınırları zorladık, büyüdük ve geliştik. Üretim kalitemiz ile küresel rekabette yer alan büyük oyuncular arasına girdik. Yurt dışına açılan markalarımızın gücüne güç katan bir çözüm ortağına dönüştük.

Nice 10 yıllara...
Devamını Oku