Digital Panorama - Platformlar
Platformlar

Büyük bir hızla gelişen teknoloji ile birlikte dijital cihazlar, insanların hayatında her geçen gün daha fazla yer kaplıyor. Gelişen teknoloji ile birlikte değişen pazar talebi de alternatif satış kanalları oluşturuyor. Bunun farkında olan markalar, müşterilerine ulaşmak için dijital ortamları kullanıyorlar.

Dijital dönüşümün yaşandığı bu dünyada tüm satış kanallarının birbirleri ile tutarlı ve birbirlerinin tamamlayıcısı olmaları gerekliliği ortaya çıkıyor. Bu noktada biz, markanızı doğru zamanda, doğru kanalda ve doğru hedef kitle ile buluştururken, omni-channel pazarlama stratejilerini uygulayarak kusursuz bir deneyim sunuyoruz.

Omnichannel Çözümler
Multichannel ve omnichannel çözümler sunmak için tüm CRM ve izleme yapılarıyla entegre edilebilen hizmetler sunuyoruz.
 • Web
  Tüketicilerin marka ve ürünler hakkında ilk bilgi kaynağı olarak başvurduğu web siteleri, tüketici-marka iletişiminin ilk karşılaşma noktasıdır. Bu nedenle web siteleri, günümüzde en önemli iletişim mecralarından biri olmayı sürdürüyorlar. Digital Panorama olarak size sunduğumuz etkileşimli 3D web deneyimleri, video ve zengin medya içerikleri ile web sitenize gelen ziyaretçileri sadık bir müşteri kitlesine dönüştürebilirsiniz.
 • Mobil
  Digital Panorama’da, iOS ve Android gibi platformlar için yaratıcı ve interaktif çözümler sunuyoruz. Geliştirdiğimiz dergi, oyun, ürün tanıtımı ve ürün konfigüratörü gibi uygulamalar ile markaların hedef kitlelerine hızla ulaşmalarını sağlıyor ve etkili bir deneyim sunuyoruz.
 • Etkileşimli Ekran
  Etkileşimli ekranlarda dokunmatik veya gesture kontrollü arayüzler üreterek insansız tüketici deneyimleri sunuyoruz. Etkileşimli ekranları, Kinect gibi anlık görüntü işleme teknolojileri ile birleştirerek sanal DENE-GÖR uygulamaları geliştiriyoruz. Basit ve her kullanıcının kolaylıkla deneyimleyebileceği arayüzler sayesinde 7’den 70’e tüm kitleler ile etkileşime girebilecek deneyimler üretiyoruz.
 • VR
  Unity üzerinde geliştirdiğimiz içerikler ile HTC Vive, Samsung Gear VR, Oculus gibi cihazlarda kullanılan sanal gerçeklik deneyimleri yaratıyoruz. Mimari sunum için kullanıcıları bir mekan içinde dolaştırabiliyoruz. Yüzlerce otomobilin bulunduğu dünyanın en büyük showroom'unu VR içine sığdırabiliyoruz.
Web Konfigüratör
Kullanıcıların, ürünleri veya mekanları, web platformunda konfigüre edebildikleri animasyon destekli uygulamalar üretiyoruz. Web konfigüratör ile:
  • Ürünün veya mekanın renk-doku gibi özellikleri değiştirilebilir.
  • Ürünü veya mekanı oluşturan parçalar değiştirilebilir.
  • Yapılan tüm değişiklikler eş zamanlı olarak ürün veya mekan üzerinde görülebilir.
  • Tercihlere göre oluşturulan versiyon için anında fiyat alınabilir.