Digital Panorama - Hizmetler
Ne Yaparız?

Türkiye’nin en büyük CG prodüksiyon ve dijital müşteri deneyimi yaratan şirketlerinden biriyiz. Yılda ortalama 3 binin üzerinde fotorealistik görsel (sabit kare) ve çok sayıda animasyon ile etkileşimli dijital içerik üretiyoruz. Dijital kanallardaki marka-müşteri iletişiminde çizgi üstü deneyimler sunuyoruz.

Gelişen platformlar ile birlikte tasarımın ve deneyimin boyutunun değiştiği bu noktada, tüm markaların çözüm ortağı olarak kendimizi konumluyoruz. Kreatif ekibimizin yanı sıra deneyimli teknik ekibimizle birlikte verimliliği maksimum seviyeye taşıyoruz.

CG Still Life

Ürünlerinizin görsel kalitesi tüketici deneyiminin de kalitesini belirler. Gözün gerçeğinden ayırt edemeyeceği, çoğu zaman “gerçekten daha gerçekçi” hiperrealistik görseller üretmek artık mümkün.

Ürünlerinizin gerçekçi görüntülerini oluşturarak, tamamını veya belirlenen detaylarını öne çıkarıyoruz. Hazırladığımız bu gerçekçi görüntüler ile ürünlerinizi tüketiciler için daha da çekici kılıyoruz.

CG Animasyon

Hazırladığımız animasyonlar ile müşterilere ürünü veya hizmeti daha yakından tanıma imkanı verirken markalara da geniş kitlelere daha düşük maliyet ile ulaşma fırsatı sağlıyoruz.

Tamamen CG veya hibrit üretim teknikleri ile hazırladığımız, tüm dijital mecralarda kullanılabilen animasyonlar ile deneyimin boyutunu değiştiriyoruz.

Dijital Rötuş

Dijital kanallardaki marka-müşteri iletişiminde kusursuz deneyimler sunabilmek için kusursuz içerikler hazırlamamız gerektiğine inanıyoruz.

Bu noktadan yola çıkarak, hazırladığımız tek kare görseller üzerinde yaptığımız profesyonel rötuşlar ile ürünün kusursuz görünmesini sağlıyoruz.

Bulut Konfigüratör

Kullanıcıların, ürünleri veya mekanları, mobil, dokunmatik ekran (touchscreen) veya sanal gerçeklik (virtual reality) platformlarında konfigüre edebildikleri animasyon destekli uygulamalar üretiyoruz.

Konfigüratör ile kullanıcılar, belirlenmiş seçenekler arasından seçim yaparak ürünü kendi isteklerine göre şekillendirebilirler. Üründe yaptıkları değişiklikleri eş zamanlı ve üç boyutlu olarak izleyebilirler.

Gerçek Zamanlı Etkileşim

Kullanıcıyı dahil ederek deneyimin boyutunu değiştiren içerikler, markanın farkındalığını artırırken hizmet ve ürünler için pozitif algı oluşturuyor.

Digital Panorama olarak güncel ve yenilikçi yazılım-donanım teknolojileri üzerinde, gerçek zamanlı ve etkileşimli dijital deneyimler sunuyoruz. Deneyimler, touchscreen, mobil cihaz, VR ya da cave gibi platformları içerebiliyor.